Τα τμήματά μας
Νεαρών αθλητών
Στο τμήμα νεαρών αθλητών συμμετέχουν παιδιά – μαθητές ηλικίας από:
5 έως 8 ετών
9 έως 11 ετών
11 έως 13 ετών
Αγωνιστικό
Στο αγωνιστικό τμήμα συμμετέχουν αθλητές με κύριο σκοπό τη συστηματική καλλιέργεια και ανάπτυξη των δυνατοτήτων τους, για τη συμμετοχή τους σε αθλητικούς αγώνες
Υγείας & Ευεξίας
Στο τμήμα υγείας και ευεξίας συμμετέχουν ενήλικες κάθε ηλικίας με σκοπό την βελτίωση της ψυχοσωματικής τους υγείας
Υποψηφίων ΑΕΙ
Στο τμήμα υποψηφίων συμμετέχουν μαθητές που επιθυμούν να εγγραφούν σε ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ, ΤΕΦΑΑ και ΣΧΟΛΕΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ, τα οποία ζητούν καλή φυσική κατάσταση και συγκεκριμένες αθλητικές επιδόσεις.